KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Blandteknik 13966253
nr 1396 6253
Blandteknik
Ann Sundqvist, Mixed media pastell och vattenfärg samt applikationer. Signerad, daterad -90. Motivet: 45x68 cm, yttermått inklusive ram: 59x83 cm
Utrop:
500 kr
Såld:
100 kr
måndag 10 maj 2021
kl 18:21:08
10/5 18:14:56